ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Awangarda - radykalna i bezkompromisowa. Wywiad z Ewą Pilawską

LOGO-Teatr-dla-Was

Awangarda - radykalna i bezkompromisowa. Wywiad z Ewą Pilawską

Skąd pomysł, by tegoroczną edycję Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych poświęcić awangardzie? O to na łamach "Teatr dla Was" Ewę Pilawską pytał Wiesław Kowalski.

Nadając Festiwalowi tytuł „Awangarda jako stan umysłu", chciałam sięgnąć do sedna, czyli postawić pytanie, co w ogóle awangarda dzisiaj znaczy - mówi Ewa Pilawska w wywiadzie. Czy zatem awangarda jest w ogóle obecna? A jeśli tak, to w jakiej jest kondycji? A może jest niemożliwa i tęsknimy za nią, nie mogąc pogodzić się z jej odejściem?

Awangarda - radykalna i bezkompromisowa. Z Ewą Pilawską o rozpoczynającym się w Łodzi Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych rozmawia Wiesław Kowalski

Powrót