ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Centrum Architektury

Centrum Architektury

Centrum Architektury to fundacja zarejestrowana w Warszawie w 2011 roku. Powstała z potrzeby rozwijania i popularyzacji wiedzy o architekturze. Zarząd organizacji tworzą obecnie trzy osoby z wieloletnim doświadczeniem w projektach edytorskich, wystawienniczych, edukacyjnych i artystycznych, związanych z architekturą, urbanistyką i wzornictwem: Grzegorz Piątek, Agnieszka Rasmus-Zgorzelska, Aleksandra Stępnikowska.

Architektura dotyczy wszystkich – i projektantów, i użytkowników, dlatego też fundacja propaguje konieczność rozmów o niej i z jednymi, i z drugimi; poszukiwania sposobów na tłumaczenie jej nieprofesjonalistom; dbałość o to, by architektura była nie tylko ładna, ale i mądra, ponieważ dzięki większej wiedzy i częstszych rozmowach o architekturze, środowisko, w którym żyjemy będzie zdecydowanie lepsze.

Fundacja Centrum Architektury
ul. Długa 44/50 bud. D, lok. 203
00-241 Warszawa
info@centrumarchitektury.org
Powrót