ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja zajmuje się sprawami edukacji dorosłych i szeroko pojętej kultury. Założycielami Stowarzyszenia są osoby od lat działające przy projektach unijnych związanych z edukacją dorosłych w ramach Ośrodka Edukacyjnego Taurus, a także osoby zajmujące się na co dzień tematyką kulturalną (muzyka, sztuka, dziennikarstwo, eventy muzyczne). Doświadczenie naszych członków na tak wielu płaszczyznach sprawia, że warto zainteresować się działalnością Stowarzyszenia Nowa Kultura i Edukacja. 

Powstałe w 2012 roku w Grodzisku Mazowieckim stowarzyszenie, od 2016 roku prowadzi w Łodzi Galerię W Y. Jest organizatorem corocznego Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego, najpierw w warszawskim Powiększeniu, później w Pardon, To Tu. Przez lata Stowarzyszenie było organizatorem koncertów na terenie całego kraju. NKiE bierze także udział w projektach Erasmus Plus poświęconych edukacji dorosłych, skupiając się na przeciwdziałaniu przemocy seksualnej wśród nastolatków, kształceniu i doskonaleniu nauczycieli czy wspieraniu roli nauczycieli w nowoczesnej edukacji.

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja
ul. T. Kościuszki 41 m 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
nke@fyh.com.pl
Powrót