ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Anna Zaradny | Awangarda na ucho

Anna Zaradny, fot. Szymon Rogiński

Anna Zaradny | Awangarda na ucho

Tym razem w ramach comiesięcznego cyklu koncertów Narodowego Instytutu Audiowizualnego, który prezentuje nurty i tendencje we współczesnej polskiej awangardzie w muzyce, wystąpi artystka dźwiękowa i wizualna, kompozytorka i instrumentalistka Anna Zaradny.

Anna Zaradny realizuje się w sztuce dźwiękowej i wizualnej. Jako kompozytorka i instrumentalistka porusza się w szerokim spektrum form od akustycznej muzyki improwizowanej, o minimalistycznym współczesnym idiomie, do złożonych strukturalnie i kompozycyjnie eksperymentów elektronicznych.

W ramach koncertu w NInA Zaradny zaprezentuje program nawiązujący do wydanej w 2016 roku płyty Go Go Theurgy. Płyta składa się z dwóch kompozycji zawierających gęstą, elektronikę wpisującą się w tradycję muzyki noise i drone music. Występowi towarzyszyć będzie projekcja wideo.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które można odebrać od g. 19:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.


Narodowy Instytut Audiowizualny | Warszawa, ul. Wałbrzyska 3/5

Powrót do listy wydarzeń