ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Inire | Awangarda na ucho

Inire | Awangarda na ucho

Inire | Awangarda na ucho

Twórczość Krzysztofa Pawlika i Małgorzaty Dancewicz, czyli duetu Inire, to audiowizualne performensy, w których warstwy audio i wideo przenikają się, pozostając w interakcyjnej zależności. Tak będzie również w czasie grudniowego koncertu z cyklu "Awangarda na ucho".

Inire, jako duet w składzie Krzysztof Pawlik i Małgorzata Dancewicz, realizuje audiowizualne wydarzenia oparte na dynamicznym sprzężeniu dźwięku i obrazu. Obecnie koncentrują się one na poszukiwaniach formalnych z pogranicza sound artu, field recordingu, muzycznego kolażu i szeroko pojętej elektroakustyki. W performansie Transcape Disturbances, który zostanie zaprezentowany w FINA, głównym instrumentarium są sterowane napięciowo systemy modularne audio i wideo. Obrazy i dźwięki tworzą wzajemnie przenikające się struktury, pozostające w interakcyjnej zależności.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.


Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny | Warszawa, ul. Wałbrzyska 3/5, g. 20:00

Powrót do listy wydarzeń