ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

LDZ Alternatywa 2017: Mitch & Mitch

Mitch & Mitch

LDZ Alternatywa 2017: Mitch & Mitch

Mitch and Mitch, czyli jedno z najciekawszych muzycznych zjawisk ostatniej dekady na alternatywnej scenie Fabryki Sztuki w Łodzi.

Mitch&Mitch nie przebiją swojej legendy. Po 15 latach grania mają na koncie aż 8 płyt długogrających, nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór. Współpracowali z tuzami scen krajowych, występowali w miejscach mieszczących 10, 100, 1000 i 10000 osób, wszędzie pozostawiając publiczność w stanie skupienia i radości. W roku 2016 postanowili zrealizować jeden z zaległych planów, czyli udać się do jednej z podświadomych ojczyzn – Brazylii. Tam spotkali się producentem i muzykiem Kassinem, znanym z projektu +2, współtworzącym Orquestra Imperial, a oprócz tego współpracującym z gwiazdami brazylijskimi (Gal Costa, Marcos Valle) i zagranicznymi (Giles Peterson). Efektem ich spotkania była płyta Visitantes Nordestinos. Jej najjaśniejsze momenty włączyli do swojego regularnego repertuaru, którego będzie można posłuchać już w czwartek, 3 sierpnia w łódzkiej Fabryce Sztuki. 


Fabryka Sztuki | Łódź, ul. Tymienieckiego 3, g. 21:00

Powrót do listy wydarzeń