ładowanie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

MAŁE BWA - WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI. KAROL HILLER

Małe BWA
25.03.2017

MAŁE BWA - WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI. KAROL HILLER

To już czwarte warsztaty z cyklu, przygotowanego przez BWA w Tarnowie. Tym razem zajęcia plastyczne przybliżą młodym uczestnikom twórczość Karola Hillera.

Podczas krótkiego wstępu i prezentacji, uczestnicy warsztatów poznają kilka faktów z życiorysu Karola Hillera. Dowiedzą się między innymi, że zanim zaczął studiować na Akademii Sztuk Pięknych, zdobył wykształcenie jako technik-chemik. Jego marzeniem jednak była sztuka i w tej dziedzinie udało mu się rozwinąć.

Punktem wyjścia w części praktycznej zajęć będą obrazy – heliografiki, przedstawiające abstrakcje geometryczne. Dzieci podzielą się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych reprodukcji i opowiedzą o tym, co same w nich dostrzegają. Uczestnicy zainspirowani obejrzanymi pracami, postarają się również przenieść swoje obrazy w trzeci wymiar…

g. 10.00-11.00, grupa 6-7 lat
g. 12.00-13.00, grupa 8-9 lat

Czas trwania: ok. 60 minut

Prowadzenie: Aleksandra Kubisztal

Warsztaty są bezpłatne.
Materiały zapewnia organizator.

Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy: kubisztal@bwa.tarnow.pl, 606 146 520


BWA Tarnów, Pałacyk Strzelecki | Tarnów, ul. Słowackiego 1

Powrót do listy wydarzeń